Privātuma politkika

Pēdējoreiz atjaunots 02.01.2022

1. Vispārīgie noteikumi.

1.1. Šī Privātuma politika apraksta, kā SIA “Jēkabsonu firma Jēkabs”, Reģ. Nr. LV55102000761, Juridiskā adrese: Brīvības ielā 2a, Dobele, Dobeles nov. (turpmāk saukts arī – “Datu pārzinis”) ir izveidojis mājas lapu https://iiiiiiinventa.eu (turpmāk saukts arī – “Mājaslapa”). Šo “Mājaslapu” nodrošina “Datu pārzinis” un ir paredzēts lietošanai tāds, kāds tas ir. Šī privātuma politika ir izveidota, lai informētu “Lietotājus” par šīs “Mājaslapas” informācijas iegūšanu, izmantošanu un izpaušanu, ja kāds “Lietotājs” ir nolēmis izmantot “Mājaslapu”.

1.2 Izmantojot šo “Mājaslapu”, “Lietotājs” piekrīt informācijas vākšanai un izmantošanai saistībā ar šo Privātuma politiku. Apkopotā personiskā informācija tiek izmantota šīs “Mājaslapas” sniegšanas nodrošināšanai. “Lietotāja” iegūtie dati netiks kopīgoti, izņemot gadījumus, kas aprakstīti šajā Privātuma politikā.

2. Sīkfaili

2.1 Sīkfaili ir faili ar nelielu datu apjomu, kurus parasti izmanto kā anonīmus unikālus identifikatorus. Tie tiek nosūtīti uz pārlūkprogrammu no apmeklētajām vietnēm un tiek saglabāti ierīces iekšējā atmiņā.

2.2 ŠīMājaslapa” nepārprotami neizmanto šīs “sīkdatnes”. “Mājaslapa”, izņemot gadījumu, Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personas datu, un tā tiek atmesta, kad aizversiet pārlūkprogrammu.

3. Drošība

Datu pārzinis” augstu vērtē “Lietotāja” uzticību, sniegt tam personisko informāciju, tāpēc “Datu pārzinis” cenšas izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus tās aizsardzībai. Bet atcerieties, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša un uzticama, un “Datu pārzinis” nevar garantēt tās absolūtu drošību.

4. Saite uz citām vietnēm

Šī “Mājaslapa” var saturēt saites uz citām vietnēm. Noklikšķinot uz trešās puses saites, “Lietotājs” tiks novirzīts uz šo vietni. Ņemiet vērā, ka šīs ārējās vietnes “Datu pārzinis” nepārvalda. Tāpēc “Datu pārzinis” ļoti iesaka “Lietotājam” pārskatīt šo vietņu konfidencialitātes politiku. “Datu pārzinis” nekontrolē un neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

5. Bērnu privātums

Šī “Mājaslapa” nav paredzēts nevienam, kas jaunāks par 13 gadiem. “Datu pārzinis” apzināti neapkopo personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Gadījumā, ja “Datu pārzinis” atklāj, ka bērns, kas jaunāks par 13 gadiem, ir sniedzis “Datu pārzinim” personisku informāciju, “Datu pārzinis” to nekavējoties dzēsīs no datu nesējiem. Ja “Lietotājs” ir vecāks vai aizbildnis un apzinās, ka bērns “Datu pārzinim” ir sniedzis personisku informāciju, lūdzu, sazinieties ar “Datu pārzini”, lai varētu veikt nepieciešamās darbības.

6. Izmaiņas šajā privātuma politikā

“Datu pārzinis” var, laiku pa laikam atjaunināt privātuma politiku. Tāpēc ieteicams periodiski pārskatīt šo vietnes daļu, lai konstatētu izmaiņas. “Datu pārzinis” par izmaiņām, privātuma politikā ievietos informāciju vietnē www.iiiiiiinventa.eu

7. Kontakt informācija

Jautājumu vai ieteikumu gadījumos par mūsu konfidencialitātes politiku, sazināties pa e -pastu tamara@iiiiiiinventa.eu.